عامل فروش کارخانه آجر صدف اصفهان

عامل فروش محصولات کارخانه آجر صدف اصفهان ، به قیمت درب کارخانه آجر اصفهان ملکیان است . آجر صدف 10 شرکت برتر در زمینه تولید انواع آجر لفتون در ایران است . آجرهای لفتون در طیف رنگی زرد ، قرمز و گلبهی چهار طرف نما از تولیدات این مجموعه می باشد . از مهم ترین ویژگی های آجر نما صدف زیبایی ظاهری و نداشتن مشابهی در بازرا است .

لازم به ذکر است که آجر صدف در بازار با نام های آجر سیدین و آجر مریم نیز شناخته می شود . شما مشتریان گرامی برای خرید و قیمت انواع محصولات کارخانه آجر صدف (سیدین) و آجر مریم در سراسر کشور می توانید با شماره های 09131771131 و 09134604100 تماس حاصل نمائید .

‏ کارخانه اجر سیدین یا صدف یا مریم در منطقه صنعتی دولت آباد واقع شده است . با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات بروز جایگاهی در تولید اجر در صنعت ساختمان بدست آورده است . این شرکت علاوه بر تامین سهم بازار داخلی محصولاتی با کیفیت به کشورهای همسایه از جمله کشور عراق صادر می کند .

 

آجر صدف اصفهان

آجر صدف اصفهان

معرفی کارخانه آجر صدف | کارخانه آجر سیدین | کارخانه آجر مریم

کارخانه آجر صدف (سیدین) و کارخانه آجر مریم از جمله شرکت های معتبر در زمینه تولید آجر هستند . محصولات آجر تولیدی این کارخانه شامل انواع آجر نسوز نما ، آجر نما لعاب دار (لعابی) ، آجر لفتون ، آجر ده سوراخ نما ، آجر نما قزاقی ، آجر نما پلاکی و آجر سفال می باشد .  انواع کاشی و آجرهای سنتی و مذهبی انواع کاشی ساده و لعابدار سنتی (هفت رنگ ، معرق، معقلی) هم جزو سایر محصولات این برند می باشد .

همچنین این کارخانه دارای آجر لعابی فیروزه ای ، آجر لعابدار لیمویی ، آجر لعابدار لاجوردی ، آجر لعابی سفید ، آجر لعابی مشکی و آجر لعابدار زرشکی می باشد . آجر اصفهان ملکیان آماده همکاری با شرکت های ساختمانی ، اماکن متبرکه ، کاشی سازان سنتی در زمینه تهیه این اقلام می باشد .

کارخانه آجر صدف اصفهان (سیدین) و آجر مریم واقع در منطقه صنعتی دولت آباد است . عاملیت فروش آجر اصفهان ملکیان آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه فروش خرد و عمده آجرهای ساختمانی در رنگ و طرح های مختلف به مشتریان خود می باشد .

 

آجر سیدین اصفهان

آجر سیدین اصفهان

محصولات کارخانه آجر صدف (آجر سیدین) و کارخانه آجر مریم

 • آجر چهار طرف نما قرمز 10 سوراخ قرمز
 • آجرنما کف فرش 20*20 گلبهی
 • آجر چهار طرف نما 5 سوراخ گلبهی
 • آجرنما کف فرش 20*20 زرد
 • آجر چهار طرف نما 5 سوراخ قرمز
 • آجر چهار طرف نما 5 سوراخ زرد
 • آجرنما کف فرش 20*20 قرمز
 • آجر نما 10 سوراخ زرد چهار طرف نما
 • آجرنما پلاک زرد
 • آجر چهار طرف نما 10 سوراخ گلبهی
 • آجرنما پلاک گلبهی
 • آجر نما پلاک قرمز

کارخانه آجر مریم همچنین در زمینه تولید انواع آجر پلاک نسوز ، رسی و شیل فعالیت دارد . با پیشرفت تکنولوژی در صنعت آجر کاربری آجر دست خوش تغییرات شد و به عناون یکی از مصالح جهت نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفت . آجر گلبهی با دو طیف رنگ تیره و روشن از محبوب ترین محصولات این کارخانجات می باشد .

 

آجر مریم اصفهان

آجر مریم اصفهان

آدرس کارخانه آجر سیدین (صدف) و آجر مریم

اصفهان منطقه صنعتی دولت آباد خیابان بهارستان خیابان شهید خبوشانی . برای خرید هر کدام از محصولات فوق می توانید به مراجعه به وب سایت آجر اصفهان ملکیان به نشانی https://www.ajorisfahan.com و یا تماس با کارشناسان ما اقدام نمائید .

اصفهان – منطقه صنعتی دولت آباد – خیابان شهریار – عامل فروش آجر صدف ( آجر اصفهان ملکیان) 09131771131 و 09134604100

آجر و تقسیم بندی آن را بشناسید

آجر ها براساس جنس و سایز مورد استفاده قرار می گیرند . بعضی از آن ها به عنوان کفپوش ، دیوارپوش آجری و دیوارکشی به کار برده می شوند . محصولات آجری با فرم توپر ، توخالی ، مشبک و سوراخ دار تولید می شوند . از لحاظ کاربرد به انواع آجر نما ، آجر مهندسی و آجر معمولی طبقه بندی می شوند .

 • توپر استحکام زیادی دارد و جهت ساخت دیوارهای باربر به کار برده می شود .
 • توخالی و سوراخ دار سوراخ های زیادی دارد .
 • مشبک منفافذ زیادی دارد و به شیوه پرسی تولید می شوند .

آجر نما همان گونه که از اسمش بر می آید برای نماکاری ساختمان به کار برده می شود . این سبک آجر بی اندودکاری نصب می گردد . آجر مهندسی با آجر معمولی فرق دارد . شکل این آجر نیمه شفاف است و استحکام آن به خاطر تراکم بیشتر ، زیاد است . قابلیت تحمل بار زیاد از خصوصیات خاص این سبک آجرها می باشد . آجر معمولی هم جهت امور ساختمانی به کار برده می شود و به روش ماشینی یا دستی ساخته می شود . جنس این مصالح پر کاربرد می تواند از نوع لعابی ، سفالی ، نسوز ، ماسه آهکی ، فشاری و ماشینی باشد .

مسن تر

عامل فروش کارخانه آجر گل تینا اصفهان

جدیدتر

عامل فروش کارخانه آجر آذرشین اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
Praesent Phasellus Aenean ut in vel, libero luctus Nullam