آجر زرد

محصولی یافت نشد

آجر زرد ، آجر نما زرد ، آجر زرد اصفهان

آجر زرد و آجر نما زرد اصفهان با توجه به رنگ زرد آجر ، برای اجرای ترکیبی و یک دست نمای ساختمان کاربرد دارد . مهم ترین بخش از نمای ساختمان ، آجر نما محسوب می گردد .

آجر زرد نما از قدیمی ترین آجرهای به کار رفته برای نمای زرد ساختمان شناخته می شود . این آجر با توجه به رنگ خود تا به امروز بسیار کاربرد داشته و جایگاه خود را در بین آجرهای نمای ساختمانی حفظ کرده است .

کاربرد آجر اصفهان زرد

با توجه به رنگ زرد این آجر، برای خلق نماهای یک‌دست و ترکیبی، بسیار زیبا و کاربردی می باشد. آجرنمای زرد آجر اصفهان ملکیان در سایز بزرگ ، بیشتر در چیدمان دیوار محوطه ها ، حصارباغ ها و ویلاها ، سوله ها و حیاط منازل به کار می رود .

آجرنمای زرد در سایز کوچک ، در چیدن دیوار اتاق ها ، تراس ها ، دو پوش حمام و دستشویی و زدن سقف ، مورد استفاده قرار می گیرد . از این محصول ، بیشتر در ساخت اماکن تاریخی ، مساجد ، بناهایی با بافت سنتی استفاده می گردد .

آجر زرد اصفهان | قیمت آجر زرد

آجر زرد اصفهان یا توجه به قیمت مقرون به صرفه خود اصفهان محصولی پرفروش است . در حال حاضر با توجه به پیشرفت در صنعت و تکنولوژی ساخت آجر ، آجر زرد را با فناوری های نوین تولید می کنند .

 این متریال از مصالح اصلی در ساختمان سازی می باشد. دارای ابعاد گوناگون و در دو دسته به لحاظ جنس قرار دارد.

 آجر زرد فشاری و آجر زرد ماشینی

فروش آجرنما زرد صادراتی اصفهان

آجر اصفهان ملکیان از معتبرترین تامین کنندگان آجر زرد صادراتی اصفهان در کشور است . در آجر اصفهان بدون واسطه انواع آجر نما زرد اصفهان قیمت ارزان را به راحتی خرید کنید .  آجر نما صادراتی زرد فوق العاده بوده و دارای انواع مختلفی می باشد . هر کسی می تواند بر حسب نیاز خود آن ها را انتخاب کرده و خریداری نماید .

نقش آجر زرد نما در صنعت ساختمان سازی

آجرهای زرد یکی از اصلی ترین عناصر در ساخت منازل هستند . البته با توجه به شرایط مصرف آجر در حال کاهش می باشد . اما دوام و زیبایی آجر زرد ارزان قیمت اصفهان را دوباره مورد توجه پیمان کاران قرار داد .

ناگفته نماند که این بازگشت را مدیون تولید انواع جدیدی از آجر زرد ، مناسب برای کاربری‌ های متفاوت هستیم . که از آن ها به عنوان آجرنما نام می‌برند . آجر نما زرد استفاده‌ زیادی در نمای خارجی ساختمان و نمای دیوارهای داخلی ساختمان دارد.

قیمت آجر زرد نما

به دلیل نوسان قیمت آجر زد اصفهان برای خرید آجر نما و اطلاع از لیست قیمت آجر زرد با مشاوران ما در گروه بازرگانی آجر اصفهان ملکیان تماس بگیرید . همکاران ما در واحد فروش آجر اصفهان ، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی هستند .

اگر به دنبال خرید انواع آجر نما زرد قیمت مناسب می باشید حتما با ما در ارتباط باشید . به توجه به ویژگی های این آجر ، از آن هم برای نمای داخلی و هم برای نمای خارجی ساختمان استفاده می کنند.

موارد استفاده از آجرنما زرد با کیفیت در ساختمان

 1. انواع نمای خارجی ساختمان با کاربری‌ های متفاوت
 2. استفاده در نمای دیوارکشی محوطه
 3. استفاده در نمای دیوارهای داخلی ساختمان

طیف رنگی آجر اصفهان زرد رنگ

روکش زرد رنگ آجر می تواند از انواع مختلفی از مواد خام ساخته شود . آجرهای زرد بسته به مواد اولیه مورد استفاده قرار می گیرند . برای تولید ، آجر می تواند رنگ روشن تر یا تیره تری داشته باشد . برای مثال هرچه ماسه بیشتر باشد آجر رنگ تیره تری دارد .

هر چه میزان رس موجود در خاک بیشتر باشد . آجر رنگ روشن تر و زردتری دارد . حتی به میزان عمق خاکبرداری هم بستگی دارد . هر چه عمق بیشتر باشد . در عمق بیشتر از 6 یا 7 متر آجر رنگ تیره تری دارد . یا اگر در عمق 4 یا 5 متری باشد آجر رنگ روشن تری دارد .

ویژگی‌ های انواع آجر زرد نما

 • طول عمر بالا
 • مقاوم در برابر حریق
 • تنوع بالا در رنگ‌بندی
 • مقاوم در برابر سرما و گرمای شدید
 • قابلیت چیدنش‌های متنوع
 • استحکام بالا در شرایط آب و هوایی
 • مقاومت فشاری بالا
 • اشغال کردن فضای کم به دلیل ضخامت کم

عوامل تعیین کننده قیمت انواع آجر نما زرد

معیارهای مختلفی در تعیین قیمت انواع آجر زرد وجود دارند . هر کدام از این عوامل دارای برنامه کاربردی خاص خود هستند . البته هزینه تمام شده ساخت خانه هم از این موضوع تاثیر پذیر است . دو نوع آجر نما زرد نوع کامل و آجر زرد نوع تو خالی وجود دارد .

آجر نما زرد کامل

بیشتر برای نمای خارجی و دیوارهای داخلی طراحی شده است . ضریب هدایت حرارتی آجر کامل زرد 0.45-0.8 W / m است .

تقاضا برای نوع توخالی این آجر هم زیاد است . این به خاطر انباشت هوا توسط اشیاء توخالی است . آجر توخالی نیز می تواند برای هر دو نمای داخلی و داخلی استفاده شود .

آجر نما زرد خالی

این آجر برای نمای بیرونی محبوب تر است . زیرا با ایجاد لایه مانع از از دست دادن گرما از خانه می شود . ضریب هدایت حرارتی آجر تو خالی زرد 0.4-0.57 W / m می باشد .

همچنین نوع برجسته آجر زرد در اندازه های مختلف هم وجود دارد

آجرنما بزرگ زرد رنگ

این آجر اغلب در چیدمان دیوار محوطه ها ، حصارباغ ها و ویلاها ، سوله ها و حیاط منازل به کار می رود .

آجر نما کوچک زرد رنگ

در چیدن دیوار اتاق ها ، تراس ها ، دو پوش حمام و دستشویی و زدن سقف ، مورد استفاده قرار می گیرد . از این محصول ، بیشتر در ساخت اماکن تاریخی ، مساجد ، بناهایی با بافت سنتی استفاده می گردد . وزن آجر بستگی به تعداد حفره ها دارد .

مزایای آجر زرد را بر اساس مواد اولیه در ساخت

 1. عایق حرارتی و مقاومت در برابر سرما
 2. جذب آب کم
 3. عایق بسیار خوب صدا
 4. استحکام بالا
 5. عدم پوسیدگی و طول عمر زیاد
 6. مقاومت بالا در برابر آتش سوزی
 7. رنگ های طبیعی و غیر قابل تغییر در برابر اشعه خورشید
 8. بافت یک دست و همگن
 9. سطح بدون حفره و فاقد آلونک
 10. سخت و مقاوم در برابر خراش و ضربه
 11. یکنواخت و توپر

اصفهان در زمینه تولید انواع آجر های ساختمانی به عنوان برترین قطب اقتصادی در زمینه آجر است . آجرهای تولید شده در اصفهان شامل آجر سفالی ، آجر نما ، آجر فشاری ، آجرقزاقی ، آجرنسوز از قبیل نسوز نما و صنعتی و همچنین انواع آجر نما است .

قیمت آجر اصفهان

عوامل بسیاری وجود دارد که بر قیمت آجر اصفهان تاثیر دارد . در زیر به برخی از مهم ترین آن ها اشاره خواهد شد . قبل از خرید آجر اصفهان حتما به این نکات توجه کافی داشته باشید .

 • نوع آجر انتخابی و روند تولید آجر
 • مواد تشکیل دهنده آجر
 • دستگاه های تولید آجر در کارخانه ها

قیمت هر متر مربع آجر نما

 قیمت هر متر مربع آجر نما با توجه به نرخ تورم متغییر است . اما به طور میانگین قیمت آجرنما را می توان به شرح زیر اعلام کرد :

 • کم ترین قیمت : 22 هزار تومان
 • میانگین قیمت : 50 هزار تومان
 • بالاترین قیمت : 90 هزار تومان

آجرنمای زرد از خاک رس تهیه می گردد و میزان جذب آب بالایی دارد . این ویژگی دوام آجر زرد را بیشتر می کند .

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید