لوگو صنایع آجر اصفهان

هدف ما در مجموعه آجر اصفهان ملکیان جلب رضایت شماست

آجر اصفهان ملکیان یک فروشگاه اینترنتی نعتبر در زمینه تامین انواع آجرهای ساختمان اعم از آجر نما ، آجر نسوز نما ، آجر سفال و آجر لفتون می باشد .

مدیریت آجر اصفهان با گروه بازرگانی ملکیان به مدیریت محسن ملکیان بوده که از فعالان حوزه صنعت و ساختمان در اصفهان  .و دولت آباد می باشد.

وب سایت آجر اصفهان ملکیان به عنوان نیازمندیهای صنعت و ساختمان در زمینه تامین انواع آجرهای ساختمان با کیفیت بالا و قیمتی مناسب در شهر اصفهان شروع به کار کرده و در نظر دارد بستر امنی را جهت خرید و فروش انواع مصالح ساختمانی و صنعتی به وجود بیاورد و به زودی بخش های مختلف این وب سایت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت .

عمده فعالیت آجر اصفهان در زمینه های آجر ، آجرنما ، آجر نما نسوز ، آجر لفتون ، آجر سفال و سایر مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است که صاحبان صنایع ، انبوه سازان و تولید کنندگان متریال های مختلف و مصالح ساختمانی می توانند به راحتی نیاز های خود را در این وب سایت یافته یا خدمات و محصولات خود را آگهی نمایند .

تیم مشاوره و تبلیغات مجازی آجر اصفهان ملکیان آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی در خصوص چگونگی تبلیغات در فضای مجازی ، بستر سایت ، کانال تلگرام و اینستاگرام خود به شما عزیزان می باشند .

جهت اطلاع از نحوه ثبت آگهی و تبلیغات و تعرفه ها با ما تماس بگیرید .

منتظریم تا بتوانیم با کسب راهنمایی های شما بزرگواران گامی بلند در جهت رشد و شکوفایی صنعت و ساختمان کشور برداریم .

اسلایدر-2
سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید