پاسخ پرسش‌های پرتکرار

پرتکرارترین پرسش‌ها

آجرهای نسوز ، آجر اصفهان ملکیان بدلیل استفاده از مواد معدنی مرغوب و با کیفیت و فرمول اختصاصی در برابر عوامل محیطی مقاوم بوده و هرگز شوره نمی زند . دلیل اصلی شوره نزدن آجرهای نسوز ارائه شده در آجر اصفهان ملکیان ، استفاده از خاکی که فاقد آهک باشد ، در مواد اولیه تهیه و تولید انواع آجر نما می باشد .

با توجه به آثار به جای مانده از سازه های قدیمی ، آجر نما بیش از 100 سال عمر می کند . همچنین با استفاده از مواد نانو که در انتهای نصب به آجر نما زده می شود می توان طول عمر و زیبایی و درخشندگی آن را چندین سال افزایش داد . این مواد نانو را می توانید از فروشگاه آجر اصفهان ملکیان خریداری و استفاده نمایید .

زیرسازی باعث افزایش عمر نما می شود . مخصوصا اگر آجر برای کف باشد که در این صورت اگر وزن زیادی را بخواهد تحمل کند (مانند پارکینگ ها که محل عبور خودرو می باشد) باید دارای زیرسازی مناسبی باشند .

زیر سازی در نمای آجری ساختمان باعث کاهش استفاده از ملات و چسب خواهد شد که باعث کاهش هزینه ها خواهد شد .

به دلیل وجود آهک و نمک در سیمان معمولی ، بهتر است از ملات ساخته شده با سیمان و پودر سنگ معمولی برای نماهای خارجی استفاده نشود . آهک و نمک موجود در این نوع ملات ، با گذشت زمان و بارش باران باعث به وجود آمدن شوره و سفیدک بر روی آجر می شود .

آجر اصفهان ملکیان اقدام به تهیه و فروش پودر بندکشی مخصوص آجر کرده است ، که با استفاده از آن شوره نزدن نمای شما تضمین خواهد شد . شما می توانید به همراه سفارش آجر نما ، اقدام به خرید این نوع از پودرهای بندکشی در رنگ های متنوع نمائید .

رزین ، نانو و نانو رزین آجر با ایجاد یک لایه غیر قابل دیدن بر روی نما باعث محافظت از سطح آجر می شوند . جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های سایت تماس بگیرید .

خیر ، رنگ آجرها تماما بخاطر ترکیب مواد اولیه و خاک نسوز طبیعی می باشد . این خاک با پخت در کوره در دمای معین ، رنگ مد نظر را می گیرد . یکی از روش های فهمیدن اینکه آجر مرغوب است یا خیر رنگ آن می باشد . به گونه ای که اگر آجر را بشکنید ، رنگ بیرون و داخل آجر باید یکرنگ باشد . رنگ آجرهای نما در آجر اصفهان ملکیان کاملا طبیعی می باشد و با گذشت زمان و در طول زمان تغییر نخواهد کرد .

گاها مشتریانی که از چند برند نامعتبر خریداری کرده اند و از خرید خود ناراضی هستند به آجر اصفهان مراجعه کرده اند و گفته اند که در بعضی از کارخانه های آجر که کیفیت پایینی دارند ، رنگ را بر روی آجر زده اند و بعد از مدتی رنگ ها از آجر پاک شده است. ما این اطمینان را به شما می دهیم که آجرهای ارائه شده در آجر اصفهان ملکیان به هیچ عنوان تغییر رنگ نخواهد داد و هیچگونه رنگ اضافی بر روی آن زده نشده است .

آجر نما ها به راحتی رطوبت را جذب می کنند . زیرا نسبت به دیگر متریال ها در نما دارای سطحی هستند که می توانند رطوبت را جذب کنند . این جذب آب به نسبت سایر شرکت ها بسیار کمتر می باشد و مقدار آن کمتر از 5 درصد وزن آجر می باشد .

 آجرنما ها موادی ۱۰۰% ارگانیک هستند که نسبت به بقیه متریال هایی که در ساختمان کاربرد دارند قدرت جذب رطوبت بالاتری دارند . این خصوصیت باعث می شود که ریسک کنه ، کپک و غبار روی سطح آجر کمتر شود .

 آجرها و آجر نما ها به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند می توانند به عنوان عایق صدا بین دو اتاق جداگانه در دیوارها به کار برده شوند .

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید