آجر نسوز از کجا بخریم

آجر نسوز از کجا بخریم؟ 5 مرکز معتبر فروش اجر نسوز

این پرسش که آجر نسوز از کجا بخریم؟ از جمله مواردی به شمار می‌آيد که بسیاری از افراد با آن روبرو شده‌اند. امروزه این نوع آجرها به‌منظور ساخت بناهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند و به همین جهت از اهمیت قابل توجهی برخوردار هستند. خوشبختانه در حال حاضر فروشندگان گوناگونی در سراسر کشور چنین آجرهای جذابی را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید به‌راحتی به هدف مدنظر خود دست پیدا کنید. اکثر این فروشندگان به‌صورت اینترنتی نیز سفارش‌های شما را دریافت مي‌کنند که خود امری مثبت محسوب می‌شود.

آجر نسوز از کجا بخریم ؟

برای خریداری آجر نسور باید به سراغ مراکزی برویم که در این زمینه از سابقۀ بالایی برخوردار هستند. این امر یک تکنیک بسیار مهم جهت یافتن بهترین شرکت‌های فروشندۀ بهترین آجر نسوز نما محسوب می‌شوند. معمولاً مراکز مجرب‌ نسبت به کسب رضایت مشتریان خود اهمیت بالایی قائل هستند و به همین جهت تلاش می‌کنند تا بهترین محصولات را در اختیار شما قرار دهند.

تنوع بسیار زیاد آجر نسوز موجب شده است تا اکثر کاربران در زمان انتخاب یک محصول مشخص دچار سردرگمی شوند. به همین جهت، باید از فروشندگانی که در این زمینه مشاورۀ تخصصی و حرفه‌ای را ارائه می‌دهند نیز کمک بگیرید. در واقع محلی که برای خریداری آجر نسوز به آن مراجعه می‌کنید باید به کلیه پرسش‌های شما در این رابطه پاسخ بدهد تا بتوانید به‌راحتی محصول موردنیاز خود را سفارش بدهید. توجه به همین نکات ساده موجب می‌شود تا از بین فروشندگان مختلف، تنها موارد برتر را انتخاب کنید. در ادامه مجموعه‌ای از مهم‌ترین شرکت‌های فعال در این حوزه را به شما معرفی می‌کنیم.

اجر اصفهان ملکیان

اولین موردی که برای پاسخ به پرسش آجر نسوز از کجا بخریم؟ به ذهنمان می‌رسد، وب‌سایت آجر اصفهان ملکیان است. این وب‌سایت برتر با برخورداری از تنوع فوق‌العاده محصولات خود یک انتخاب عالی در این زمینه به شمار می‌رود. کیفیت آجرنسوزهایی که در وب‌سایت آجر اصفهان ملکیان به فروش می‌رسند مثل آجر نسوز طوسی در بالاترین سطح ممکن قرار دارد.

اجر اصفهان ملکیان

در واقع همین کیفیت بالا موجب شده است تا این وب‌سایت کاربرانی از سراسر کشور داشته باشد و برای سال‌های متمادی به فعالیت خود ادامه دهد. اگر از جمله افرادی هستید که کیفیت برایتان از اهمیت قابل قبولی برخوردار است و می‌خواهید به برترین مدل از آجرنسوزهای موجود در بازار برسید، گزینه‌ای بهتر است سایت آجر اصفهان ملکیان را نخواهید یافت.

این سایت از پشتیبانی بسیار خوبی برخوردار است و تمامی نیازهای شما را برطرف خواهد کرد. مجموع این موارد در کنار هم موقعیتی را فراهم می‌کند که همۀ افراد از سراسر کشور تنها با چند کلیک با آجرهای موردنیاز خود فاصله داشته باشند و بتوانند این محصولات خارق‌العاده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن خریداری کنند.

اطلاعات تماس

امیران نما

برای پرسشی مانند این مورد که آجر نسوز از کجا بخریم؟ می‌توان پاسخ‌های مختلفی را بیان کرد، اما این موضوع باید به‌دقت انجام گیرد. با بررسی‌های دقیق می‌توان به این نتیجه دست یافت که وب‌سایت امیران نما یکی دیگر از مراکز معتبر و شناخته‌شده در زمینۀ عرضۀ انواع آجرنما در ایران محسوب می‌شود. امیران نما به‌صورت تخصصی در زمینۀ ارائۀ آجرنما فعالیت می‌کند، اما محصولات دیگری همچون آجر نسوز را نیز به کاربران خود ارائه کرده است.

امیران نما

اصلی‌‌ترین مزیت امیران نما را می‌توان به ارائه توضیحات دقیق برای هر یک از محصولات عرضه‌شده ارتباط داد. شما با مطالعۀ این توضیحات به‌راحتی آجر نسوز مدنظر خود را از بین مدل‌های مختلف انتخاب خواهید کرد و در نهایت به هدف دلخواهتان دست پیدا می‌کنید. وب‌سایت امیر نما نیز امکان خریداری انواع آجر به‌صورت اینترنتی را برای شما فراهم کرده است تا حتی بدون نیاز به مراجعۀ حضوری این محصولات را تهیه کنید.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: https://amirannama.com/
 • شمارۀ تماس: 02144873984
 • آدرس: تهران، انتهای اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون بولیوار خیابان شهید فکوری، پلاک ۴۰، طبقۀ دوم

اجر انلاین

یکی از معروف‌ترین مراکز فروش آجرنسوز به‌صورت اینترنتی که نمی‌توان آن‌را از یاد برد، آجر آنلاین است. این وب‌سایت نیز یک گزینۀ عالی برای پاسخ به پرسش آجر نسوز از کجا بخریم؟ محسوب می‌شود؛ زیرا تاکنون کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرده است. آجر آنلاین بیشتر تمرکز خود را بر روی ارائۀ آجرهای نسوز باکیفیت می‌گذارد و به همین دلیل تنوع محصولات موجود در آن به اندازۀ سایر گزینه‌هایی که در مورد آن‌ها صحبت شد نیست.

اجر انلاین

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: https://ajoronline.com/
 • شمارۀ تماس: 09021684411
 • آدرس: مشهد، خیابان شهید ستاری ۴/۲ (شهید قانع ۸/۵)، خیابان شریف ۹ (شهید ستاری ۴)، پلاک: ۳۲٫۰، طبقۀ همکف

البرز نما

گزینۀ دیگری که حتماً باید از آن نام ببریم، البرز نما است. این وب‌سایت اگرچه سابقۀ بالایی نسبت به سایر مراکز عرضۀ آجر نسوز ندارد، اما می‌تواند به‌عنوان یک وب‌سایت قابل توجه در نظر گرفته شود. کیفیت تمامی محصولات ارائه‌شده در البرز نما بارها توسط کارشناسان این وب‌سایت مورد بررسی قرار می‌گیرند تا از بابت مرغوب بودن و استاندارد بودن آن‌ها اطمینان حاصل شود.

البرز نما

البرز نما یک پاسخ عالی به پرسش آجر نسوز از کجا بخریم؟ محسوب می‌شود و نباید آن را نادیده گرفت. این وب‌سایت تخصصی علاوه بر ارائۀ محصولات گوناگون، بخش وبلاگ اختصاصی خود را دارد که در آن اطلاعات مختلفی در زمینۀ آشنایی بیشتر با انواع آجر از جمله آجر نما، آجر سفال اصفهان و موارد مشابه وجود دارد.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: https://alborznama.ir/
 • شمارۀ تماس: 03145839321
 • آدرس: اصفهان، منطقه صنعتی دولت‌آباد،خیابان شهریار

آجر آروان

در گذشته پاسخ به این پرسش که آجر نسوز از کجا بخریم؟ کمی دشوار بود؛ زیرا مراکز مختلفی در این زمینه فعالیت نمی‌کردند و کاربران باید به‌صورت حضوری به فروشگاه‌های موجود در سطح شهر خودشان سر می‌زدند. در حال حاضر با وجود مراکزی همچون آجر آروان دیگر لازم نیست که در این باره نگرانی خاصی داشته باشید.

آجر آروان

آجر آروان نیز از جمله مواردی به شمار می‌آيد که محصولات خود را به‌صورت اینترنتی در اختیار کلیۀ مشتریان قرار می‌دهد. به‌منظور خریداری این آجرها باید به‌صورت مستقیم با پرسنل این وب‌سایت در تماس باشید و از آن‌ها بخواهید تا اطلاعات لازم در مورد هر یک از محصولات  را ارائه کنند. پس از این مرحله، بهترین مدل آجر نسوز به شما معرفی می‌شود. این موضوع برای افرادی که دانش کافی در زمینۀ انتخاب آجر نسوزهای مناسب را ندارند یک برگ برنده به شمار می‌رود و باید آن را یک امتیاز مثبت برای آجر آروان در نظر گرفت.

اطلاعات تماس

خرید آجرنسوز با کم‌ترین قیمت ممکن

قیمت فروش آجر نسوز همواره یکسان نیست. علت اصلی این موضوع نیز به فاکتورهای مختلفی ارتباط دارد که هر یک از آن‌ها به نحوی بر روی هزینۀ تولید این محصولات اثر می‌گذارند. از بین این فاکتورها باید به مواد اولیۀ موردنیاز جهت تولید آجر نسوز، اندازۀ آجر، اعتبار برند سازنده و… اشاره کنیم.

اگر می‌پرسید که با کم‌ترین بودجۀ ممکن باید آجر نسوز از کجا بخریم؟ سایت آجر اصفهان ملکیان ، به عنوان بهترین مرکز فروش آجر نما گزینه ای ایده آل برای شما عزیزان خواهد بود. این وب‌سایت با سال‌ها تجربه در حوزۀ فروش انواع آجر نسوز توانسته است محصولات موردنیاز کاربران خود را با قیمتی نازل در اختیار آن‌ها قرار دهد؛ بنابراین اگر نمی‌خواهید هزینۀ زیادی را پرداخت کنید، حتماً این وب‌سایت را در نظر داشته باشید.

مسن تر

شاموت چیست؟ همه‌چیز در مورد آجر شاموتی

جدیدتر

6 بهترین مراکز فروش آجر نما را بشناسید! + راه ارتباطی

‏5 در مورد “آجر نسوز از کجا بخریم؟ 5 مرکز معتبر فروش اجر نسوز

 1. سلام ببخشید آیا آجر نسوز همون آجر شاموتی هست؟ یا این دوتا تفاوت هایی هم با هم دارن؟ چون یه نوشته راجب شاموت چیست گذاشته بودید که تو اون نوشته بودید که شاموت ها تحمل حرارت بالاتری دارند برا همین آجر نسوز به حساب میان خواستم ببینم این آجر نسوز ها هم همونن؟

  • سلام
   اجر نسوز از خاک نسوز تولید میشه . خاک نسوز حاوی مواد معدنی می باشد . بسته به میزان مواد معدنی موجود در این خاک و ترکیب آنها با هم و همچنین میزان حرارت برای پخت ، رنگ آجر بدست میاد . اجر نسوز در طیف رنگی مختلف تولید میشه . آجر نسوز انگلیسی . آجر نسوز شاموتی . آجر نسوز قهوه ای . آجر نسوز طوسی . آجر نسوز سفید . آجر نسوز مشکی جزوی از خانواده آجر نما نسوز هستند . از طرفی یک آجر نسوز شاموت داریم که بعنوان آجر نسوز صنعتی استفاده میشه ترکیب مواد تولیدی این آجر نسوز یک نوع خاک بنام آلومین هستش که تحمل حرارتی آجر را بالا میبره و حتی خود این نوع آجرهای شاموت که صنعتی هستند کاربردهای صنعتی مختلفی دارند مثلا برای کوره های ذوب یا کوره های اسیدی

 2. مرسی از این مراکز خوبی که معرفی کردین اینطوری برای کسایی هم که میخوان به صورت عمده اقدام به خرید آجر کنند هم خیلی بهتره خسته نباشید واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید