خرید آجر نسوز | قیمت آجر نسوز | قیمت آجر کوره ای 1403

استعلام لیست قیمت انواع آجر نسوز نما در سال 1403 آجر اصفهان ملکیان از طریق تماس با کارشناسان فروش مجموعه ما امکان پذیر است.

قیمت خرید انواع آجر نسوز نما در مقایسه با سایر آجرها کمی بالاتر است و دلیل این موضوع هم استفاده از خاک نسوز مرغوب در تهیه آجر نسوز است. در حقیقت قیمت بالای خاک نسوز تعیین کننده قیمت آجر می باشد. مشتریان صنایع آجر اصفهان ملکیان می توانند جهت استعلام لیست قیمت انواع آجر نسوز نما با شماره های 09131171131 و 09134604100 تماس حاص نمایند.

قیمت آجر نسوز نما می تواند بر اساس کاربرد و گرید آن متغیر باشد. آجر نما نسوز داری ویژگی های مختلفی است. مشتریان این محصول می توانند برای خرید آجر نسوز ارزان و با کیفیت و انواع آجرهای ساختمانی در سراسر کشور با توجه به نوع کاربرد مورد نظرشان انواع آجر نسوز نما را در آجر اصفهان ملکیان تهیه نمایند 

آجر نسوز نما

آجرها دارای انواع مختلفی هستند از جمله آجر ده سوراخ ، آجر شیل، آجر لفتون، آجر سفال، آجر دکوراتیو و آجر نسوز نما که نوعی آجر با مقاومت بسیار زیاد در برابر حرارت و دما می باشد . آجرنسوز می تواند در شرایط دمایی بالا خواص فیزیکی و شیمیایی خود را حفظ کند و مقاومت خوبی در برابر بار الکتریکی و تاثیرات شیمیایی مواد از خود نشان می دهد. آجرهای نسوز از ترکیبات پایه رسی و خاک نسوز چینی در کوره های آجر پزی با دمای بالای 1500 درجه سانتی گراد تولید می شوند. مشتریان عزیز می توانند برای خرید آجر نسوز یا اطلاع از قیمت آجر های نسوز یا دیگر آجر ها با ما در ارتباط باشید

 

محصولات آجر اصفهان

نقد و بررسی مزایا ، کاربرد و قیمت آجر نسوز نما

انواع آجر نسوز

با توجه به متریالی که در فرایند ساخت آجر نسوز استفاده می شود این محصول به انواع مختلفی تقسیم بندی می گردد. به صورت کلی آجرهای نسوز به 4 دسته تقسیم شده اند .

 آجر نسوز قلیایی ، آجر نسوز آلومینیومی ، آجر نسوز سیلیسی ، آجر نسوز ویژه

معماران و طراحان نمای ساختمان همیشه از علاقه ی زیادشان به آجر نسوز نما به کارفرما نکات لازم را ارائه می دهند. آجر نما نسوز یک متریال قدیمی و تاریخی است که ویژگی ها و مزیت های خاص خود را دارد . در حال حاضر برای تولید و ساخت آجر نما نسوز از تکنولوژی ها جدید در تولید انواع آجر و عرضه در بازار کمک گرفته می شود . این آجرها به رنگ های مختلف و بافت های مختلف موجود هستند . به جرات می توان گفت که نماهای آجری زیباترین نماها برای انواع کاربری های مسکونی و اداری می باشد . برای ساخت آجر نسوز نما ، خاک چینی به کار می رود ، مواد این خاک قابلیت آجر را در برابر حرارت های زیاد ، بالا می برند در کنار این ها نما در برابر شرایط جوی مقاومت کافی را دارد .

خرید آجر نسوز

آجر نما نسوز یا آجر نسوز بلوکی در کوره های پخت ، کوره های آستر دار ، اجاق گازها و آتش دان ها استفاده می شود . این آجر از مواد سرامیکی ساخته شده است . مهم ترین ویژگی هنگام خرید آجر نسوز مقاومت بالا در برابر حرارت است اما برای صرفه جویی در مصرف انرژی هم به دلیل هدایت حرارتی پایین کاربرد دارد.
آجر نسوز نما
 
 در مواردی که تنش های مکانیکی ، شیمیایی و حرارتی زیاد است از آجرهای نسوز متراکم استفاده می گردد. به عنوان مثال درون کوره چوبی یا کوره ای که در معرض سایش چوبی قرار دارد. اگر آجرهای نسوز بریده نشوند مقاومت شان در طول تغییرات دمایی سریع حفظ خواهد شد.
 

 

لیست قیمت آجر نما و عوامل تاثیر گذار برقیمت آجر نما

برای ساختن یک ساختمان با نمای آجر نسوز که دارای عمر طولانی و مفید باشد نیاز به در نظر گرفتن موارد زیادی است . برای خرید انواع آجر نما نسوز باید موارد بسیاری از جمله هزینه ، سبک مدرن معماری و کلاسیک و راحتی اجرا را در نظر داشته باشید . مهم ترین انتخاب معماران ساختمان برای نما در حال حاضر ، آجر نسوز است . ما در این مقاله قصد داریم تا شما را مزایای آجرهای نسوز و کاربردهای مختلف این محصول و عواملی که در تعیین قیمت آجر نسوز موثر هستند آشنا کنیم .

عوامل مؤثر بر قیمت آجر نسوز

با توجه به افزایش چشمگیر استفاده از انواع آجر نسوز در نمای ساختمان 3 عامل مهم در قیمت هر متر مریع آجر نسوز نقش دارند . این سه عامل شامل جنس ، مدل و مشخصات و شاخص های شیمیایی و فیزیکی آجر می باشد .
قیمت آجر نسوز بر اساس جنس
انواع آجرهای نسوز از مواد مختلفی ساخته شده‌اند. به‌عنوان‌ مثال، آجرهای نسوز بالا آلومینا باید از بوکسیت استفاده کنند، آجرهای نسوز منیزیا به منیزیم و آجرهای کربنی به گرافیت نیاز دارند. مواد مختلفی که در آجر نسوز بکاررفته در قیمت نهایی مؤثر است.

قیمت آجر نسوز بر اساس مدل و مشخصات

در شرایطی که مواد آجرها یکسان باشد، مدل‌های مختلف آنها بر قیمت تأثیر می‌گذارد. به‌عنوان ‌مثال، آجرهای نسوز استاندارد و آجرهای نسوز با شکل خاص، هزینه های قالب‎گیری و پردازش را در برمیگیرند. بنابراین، قیمت آجر نسوز در موارد مختلف، متفاوت است.

قیمت آجر نسوز بر اساس شاخص فیزیکی و شیمیایی

آجرهای نسوز متنوع با مواد سازنده مختلف، شاخص‌های فیزیکی و شیمیایی متفاوتی نیز دارند. شاخص‌های فیزیکی و شیمیایی عوامل اصلی تأثیرگذار بر قیمت آجرهای نسوز هستند؛ بنابراین، هنگامی که مشتریان آجر نسوز را خریداری می‌کنند، شاخص فیزیکی و شیمیایی موردنظر را انتخاب می‌کنند و فروشنده یا سازنده بر اساس آن قیمت‌گذاری می‌کند.

مزایای استفاده از آجر نما نسوز نما در نمای ساختمان

آجرهای نسوز دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند . امروزه این آجرها جایگاه خاصی در صنعت ساختمان سازی پیدا کرده اند . این محصول پر مصرف و مقرون به صرفه دارای مزایای مختلفی است ، از مزیت های مهم آجرهای نسوز می توان به موارد زیر اشاره داشت .

کاهش مصرف انرژی

اولین و مهمترین امر در خصوص مزایای آجر نسوز کاهش مصرف انرژی است. با توجه به تحقیقات انجام شده حفظ انرژی رابطه مستقیم با ضخامت دیوارها دارد . بافت آجر نسوز به گونه ای که به صورت عایق عمل می کند و باعث ثبات در تغییرات دما می گردد . این آجرها از رد و بدل شدن انرژی فضای داخل با خارج ساختمان جلوگیری می کند و با کاهش مصرف انرژی هزینه های آن را نیز پائین می آورد .

برخورداری از دوام و ماندگاری بالا

دوام و ماندگاری بالای آجر نسوز یکی دیگر از مزیت های آن محسوب می گردد . به گونه ای که آن را به یک محصول محبوب و پر مصرف برای نمای منازل تبدیل کرده است . مواد معدنی که در فرمولاسیون تهیه آجر نسوز به کار رفته است ، باعث بالا رفتن عمر آجر شده و آن را در برابر تابش های نور خورشید و شرایط جوی نامساعد بسیار مقاوم کرده است .

هزینه ی نگهداری پایین

در بررسی مزایا و معایب آجر نسوز ابتدا ویژگی ها و مزیت های این مدل آجر را مورد بررسی قرار دادیم . از دیگر نکات مهم این است که هزینه ی نگهداری آجرهای نسوز بسیار پایین و مقرون به صرفه است . به دلیل برخورداری از دوام بالا سال های متمادی همچنان بدون آسیب پذیری ماندگاری مطلوبی دارد و دیگر هزینه های مورد نیاز برای ترمیم و مرمت را حذف می کند .

در مقاله آجر نسوز از کجا بخریم به معرفی مراکز معتبر فروش آجر نسوز می پردازیم

نحوه اجرای نمای آجر نسوز نما 

آجر نسوز ، آجری است که از ترکیب خاک چینی و نسوز تولید می گردد . برای اجرای نمای آجر نسوز نما از چسب یا ملات سیمان استفاده می کنند . زمان مناسب برای اجرای نمای آجر نسوز فصل های گرم سال است . بهتر است در فصول سرد از اجرای نمای نسوز خودداری نمائید . دلیل این موضوع ایجاد شوره بر روی آجرهای نسوز در فصول سرد سال است .

جهت استعلام لیست قیمت انواع آجر نسوز نما در اصفهان با کارشناسان فروش آجر اصفهان ملکیان در ارتباط باشید .

لیست قیمت انواع آجر نما نسوز آجر اصفهان ملکیان
جهت مشاهده آخرین لیست قیمت آجر نسوز تماس بگیرید ✓ خرید آجر نما نسوز از کارخانه به همراه ارسال فوری ✓ بیش از 100 ها تنوع رنگ و طرح در آجرنمای نسوز✓ ✅ آجر اصفهان ملکیان - مرکز خرید آجر نسوز به صورت مستقیم از درب کارخانه می باشد . در این فروشگاه اینترنتی می توانید با کارشناسان فروش تماس گرفته و پس از استعلام موجودی ، اطلاع از تعداد قالب آجر مورد نیاز در هر متر مربع ، نحوه ارسال بار و... خرید خود را ثبت نمایید . آجر های نسوز بخاطر تنوع در طرح و رنگ و جنس و داشتن سایز های مختلف دارای بها تمام شده متفاوتی هستند ، با توجه به نوسانات قیمت در طی چند ماه اخیر جهت دریافت قیمت روز آجر نسوز نما با شماره تماس 09131171131 تماس حاصل فرمائید.

کاربرد آجر نسوز

آجر نسوز

آجر نما نسوز بر اساس نوع و میزان موادی که در تهیه آن ها بکاررفته اند تنوع دارد ، همچنین کاربردهای متفاوتی هم برای این محصولات تعریف شده است . اگر قصد استفاده از آجر نسوز را در ساختن کباب پز، باربیکیو ، شومینه و اجاق گاز دارید . حتما از آجرهای نسوزی که دارای آلومینا و سیلیس در خاک نسوزشان هستند خریداری نمائید. این مواد می توانند دماهای خیلی زیادی را به راحتی تحمل کنند. آلومینا دارای خاصیت بازتابی و سیلیس یک عایق عالی می باشد . اگر میزان آلومینای آجر بیشتر باشد تحمل حرارتی و قیمت آجر هم بیشتر می شود .

 سیلیس رنگ مایل به خاکستری بیشتری دارد، درحالیکه آلومینا ظاهر زردتری دارد . به طور کلی آجرهای نسوز نما در ساخت دیواره های داخلی کوره های ذوب آهن و تولید شیشه ، نمای ساختمان ها ، طراحی دکوراسیون داخلی ، دیوارپوش و کف پوش ، ساختن دیواره های درونی و بیرونی شومینه ها کاربرد دارند .

 نقد و بررسی انواع آجر نسوز

 

آجر نسوز آلومینیومی

آجرهای آلومینیومی نسوز ، در واقع ترکیبی از آلومینا سیلیکات ها هستند . مقدار آلومینیوم استفاده شده در فرایند تولید آین آجر نسوز چیزی در حدود 90 تا 96 درصد است . این آجر نسوز آلومینیومی مقاومت بالایی در مقابل سایش و خوردگی توسط مواد شیمیایی دارد .برای عملکرد بهتر این آجر ، مقدار آلومینا سیلیکات را بیشتر می کنند و اگر در دمای پائین تری برای پخت قرار داده شود میزان آلومینیوم آن کمتر خواهد بود .

آجر نسوز سیلیسی

این آجر از خاک سیلیس ساخته شده است و در ساخت آن از کوارتر استفاده می کنند . این آجر به نام کورتزیت نیز شناخته می شود و در مواد آن از اکسید سیلیسیوم به میزان زیادی استفاده شده است . از این آجر نسوز در کوره های تولید شیشه و سرامیک و فولادسازی استفاده می کنند . مابقی مواد تشکیل دهنده آجر سیلیسی شامل اکسید کلسیم ، اکسید تیتانیوم و اکسید آهن هستند .

آجر نسوز قلیایی

این آجرها از اکسید منیزیم و سیلیسیم دی اکسید ساخته می‌شوند . برای افزایش مقاومت حرارتی این آجر ، می‌توان به مقدار مشخص اکسید کروم و اکسید آهن به ترکیب اصلی اضافه کرد . این آجر به طور عمده در کوره‌ های باز فولاد سازی ، کوره‌های دوار در کارخانه‌های سیمان سازی ، قسمت‌های بالایی کوره‌های ذوب شیشه و صنایع فلزات غیرآهنی استفاده می‌شوند .

ترکیبات تشکیل دهنده آجر نسوز

اصلی ترین مواد تشکیل دهنده آجر نسوز نما خاک رس است. این خاک از انواع مختلف سنگ دانه های ریزی که در طول زمان در بستر زمین وجود دارد تشکیل شده است . یکسری مواد طبیعی مانند آلومینا و سیلیس به همراه کائولینیت در خاک رس وجود دارد . این متریال ها ویژگی های نسوز خاک را در مقابل مقاومت حرارتی آن بالا می برند . هنگامی که خاک رس دارای مقدار زیادی آلومینا ، سیلیس و کائولینیت باشد ، به آن خاک رس نسوز می گویند. آجرهای نسوز در ابتدا از خاک رس بوده اند که پس از کنده شدن از زمین در یک کوره فشرده پخته می شوند.

برای بالا بردن کیفیت مشخصات آجر نسوز مواد معدنی را به بدنه آجر اضافه می کنند . از جمله این مواد معدنی آهن و کلسیم هستند که برای ایجاد مولیت و سیلیمینیت به بدنه آجر اضاف می گردد. امروزه آجرهای نسوز فرآیند و مقیاس درجه بندی خاصی برای تعیین ویژگی ها و کاربردها به اشتراک می گذارند . خاک رس و سایر مواد باید به دمایی برسند که آنها را با هم ذوب کند که پختن نامیده می شود. در این شرایط یک توده جامد از مواد با حرارت و فشار بدون ذوب شدن آن تا نقطه مایع شدن تشکیل می شود که ویژگی نسوز دارد .

خرید و فروش بهترین آجر نسوز نما

قیمت آجر نما نسوز را کاربرد و گرید آن مشخص می کند. ویژگی های مختلفی برای آجر نما نسوز وجود دارد . خریداران این محصول می توانند برای خرید ارزان ترین آجر نسوز نما و سایر آجرهای ساختمانی در اصفهان و سایر شهرها اقدام به خرید آجر نما از طریق آجر اصفهان ملکیان نمایند . 

آجر نسوز و انواع آجر نما نسوز از خاک چینی و در دمای 1500 درجه سانتی گراد تهیه می گردد . ساختار آجر نسوز نما با سایر آجرها متفاوت است . استحکام و مقاومت در برابر دماهای بالا از ویژگی های ساختار منظم مولوکولی این محصول است . برای نمای ساختمان از آجرهای نسوز معمولی استفاده می شود . قیمت آجر نسوز نما معمولی نسبت به سایر آجر نما نسوز ها ارزان تر می باشد . 

از انواع آجر نسوز صنعتی برای عایق کاری پاتیل ها ، دیوار کوره ها و صنایع فولادی کمک می گیرند . در کل می توان با اطمینان گفت که قیمت آجر نسوز اصفهان بسیار مناسب تر است . همچنین با توجه به کیفیت خاک اصفهان ، آجرهای تولیدی این استان از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

 خرید آجر نسوز نما، بدون واسطه با تضمین قیمت ارزان و کیفیت بالا

 

آجر نسوز یکی از برترین مصالح برای نما کردن سازه می باشد . با توجه به تنوع زیاد و طیف رنگی انواع آجر نما نسوز قیمت ارزان و با کیفیت در صنعت ساخت و ساز  بسیار پر کاربرد شده است . فرصت استثنایی خرید آجر نسوز نما ، بدون واسطه در آجر اصفهان ملکیان فراهم شده است . شما می توانید بر اساس دسته بندی های مختلف آجر نما نسوز در این صفحه ، محصول مورد نظر خود را در بین محصولات متنوع آجر نسوز نماهای ارائه شده انتخاب و خرید نمائید . کارشناسان ما در هر لحظه آماده ارائه پیشنهادات مختلف برای راهنمایی شما در خرید آجر نسوز اصفهان قیمت ارزان هستند .

ویژگی های آجر نسوز مرغوب و درجه یک

قیمت آجر نسوز

آجر نسوز مرغوب و درجه یک فقط در کوره شاتلی پخت آجر تولید می گردد . در این کوره ها حرارت به صورت یکنواخت بر روی سطح آجر نما پخش می شود. به همین دلیل آجرهای نسوز پخته شده شبیه به هم و همرنگ خواهند بود. آجر نما نسوز تولید شده به این روش از استحکام مطلوبی برخوردار است. همچنین بر اساس استانداردهای زیست محیطی تولید شده اند . اگر آجرها درون کوره های تولیدی پخته شود از نظر شکل و رنگ دارای تفاوت هستند.

آجر های نسوز در مرحله قالب گیری به وسیله دستگاه پرس به شدت فشرده می شوند . این موضوع سختی آجر را حتی از آجرهای قزاقی بیشتر می کند . از مزایای این کار لب پر نشدن و عدم شکستن آجر نما می باشد . در طول زمان رنگش تغییر نکرده و جلبک یا شوره نخواهد زد .

از دیگر ویژگی های آجر نسوز می توان به جذب آب پایین آن اشاره کرد . به طور کلی میزان جذب آب در این نوع آجر حدود 5 درصد است. در مقایسه با سایر آجر ها از جمله آجر قزاقی این عدد بسیار کوچک تر است . در نتیجه می توان گفت این نوع آجر در برابر نفوذ رطوبت ، یخ زدگی و انقباض و انبساط دمایی بسیار مقاوم تر از نمونه های دیگر آجر نما دارد .

 هنگام خرید آجر نسوز توجه به چه مواردی لازم است ؟

با توجه به اینکه آجر نسوز نما در انواع مختلفی مانند آجر نسوز رستیک و رندوم ، صخره‌ای و کف فرش ، آجر نسوز لعابی ، کوره‌ای و مشکی و سفید ، آجر نسوز انگلیسی ، شاموتی و قهوه ای تولید می‌شود.

 در انتخاب و خرید دست شما را بسیار باز می گذارد ، به همین دلیل برای خرید آجر نسوز مناسب باید اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید . آجر نسوز از ساختار خاصی برخوردار است که آن را کمی با آجرهای قدیمی متفاوت کرده است . می توان از آن علاوه بر زیباسازی فضای داخلی ساختمان، جهت زیباسازی فضای بیرونی نیز استفاده کرد . ما در این مطلب سعی کردیم کمی به ساختار تولید اجر نسوز پرداخته و انواع مختلف آن مانند آجر شاموتی (آجر شاموتی چیست) و همچنین آجر نسوز آلومینی را معرفی کرده و موارد استفاده از آن را ذکر کنیم. 

بررسی برخی از سوالات متداول مشتریان آجر اصفهان ملکیان

آجر نسوز نما چیست ؟

آجر نما نسوز ساخته شده از مواد خاصی است که در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد. علاوه بر این می تواند خواص فیزیکی و شیمیایی خود را در حرارت بالا حفظ کند . این آجرهای نما همچنین در برابر مواد شیمیایی ، فشار مکانیکی و ضربه به راحتی دچار تخریب نمی گردد .

استفاده از آجر نسوز چه مزایایی دارد؟

مزایای استفاده از آجرنسوز شامل مقاومت در برابر سرما و گرما و طول عمر بسیار طولانی است. صد البته که نباید از عایق مطلوب صوتی و حرارتی آن غافل شد. با توجه به وزن سبکی که دارد نیازی به سازه نگهدارنده ندارد . در برابر آتش سوزی و دماهای بالا از خود مقاومت خوبی نمایش می دهد .

انواع آجر نسوز کدام اند؟

آجر نسوز قلیایی، آجر نسوز ویژه، آجر نسوز آلومینیومی و آجر نسوز سیلیسی

آیا امکان دارد با آجر نسوز طراحی نمای داخلی سرویس بهداشتی را انجام داد ؟

بله 100 درصد ، به دلیل بالا بودن آبریزی درون سرویس بهداشتی ، بهترین گزینه نمای دیواره ها با آجر نما نسوز است .

از کجا می توان آجر نما برای طراحی مدرن نمای داخلی تهیه نمود ؟

فروشگاه اینترنتی آجر اصفهان ملکیان یک فروشگاه برای خرید بهترین آجر ساختمان می باشد. مشتریان می توانند با اطمینان کامل از کیفیت آجر نسوز نما و قیمت ارزان آجر نما ، نیاز خود را از طریق این وب سایت تامین کنند .

در طراحی شومینه از آجر نسوز می توان استفاده نمود ؟

بله با اطمینان از ضد حرارت بودن آجرهای نسوز و با توجه به تنوع رنگی بالای این محصول نسبت به طراحی شومینه با این نوع آجر اقدام نمائی

جمع‌بندی مقاله آجر نسوز

آجرهای نسوز نوع خاصی از آجر با مقاومت بالا هستند که با استفاده از خاک رس ساخته می‌شوند . آجرهای نسوز به روش آجر های معمولی ساخته می شوند با این تفاوت که در مرحله پخت در معرض دمای بسیار بالا قرار می گیرند . بنا بر آنچه گفته شد، آجرهای نسوز دارای مزایای زیادی هستند . مواردی هم چون مصارف صنعتی و غیر صنعتی ، تنوع رنگ ، قابلیت هدایت حرارتی ، مقاومت حرارتی بالا و زیبایی ظاهری نما ، این محصول را به متریال پر استفاده در طراحی نمای نسوز ساختمان تبدیل کرده است . 

‏8 در مورد “همه چیز در مورد آجر نسوز + لیست قیمت آجر نسوز کوره 1403

 1. سلام خسته نباشید ما تازه خونمون رو بنایی و بازسازی کردیم و خب دیوار رو برداشتیم و آشپزخونه رو اپن کردیم و از این جور کارا و ایشالا دیگه آخرای کاره حالا من دوست دارم بدونم که برای دکوراسیون

  • سلام . برای دکوراسیون داخلی آجر نسوز نیاز دارید؟ اگر تمایل به استفاده از اجر نما نسوز برای دکوراسیون داخلی دارید بنظرم بهتره از آجرهای نسوز خشت دستی استفاده کنید.

 2. سلام برای سال جدید و از بعد عید قیمت آجرنما های نسوز چقدر تغییر می کنه؟ اگر خیلی گرون میشه الان سعی کنم زود تر بخرم که بتونم خونه ها رو با همون قیمتی که توافق کردیم به مردم بدم و ضرر نکنم

  • سلام . چون به تازگی قیمت حاملهای انرژی افزایش پیدا کرده و قیمت ها حدود ۵۰ درصد افزایش داشته ، فعلا افزایش قیمت محصولات آجر نما نسوز در فروردین ماه اتفاق نمیافتد . اما طبق روال در طی سالهای قبل ، حقوق و دستمزد کارگران در فروردین مشخص و تثبیت میشه و قیمتهای جدید آجر نما نسوز در اردیبهشت ماه مشخص می گردد.

  • سلام . در حال حاضر بیشترین مصرف آجر نمای نسوز در ساختمان ها ،آجرنما نسوز سفید (آجرسفید) و آجر طوسی هستش. با ترکیب آجر سفید و سنگ مشکی و یا ترکیب آجر سفید و آجر طوسی میتوان یک نمایی زیبا به ساختمان داد.

 3. برای نمای بیرونی و نمای داخلی خانه ویلایی در مازندران کدوم آجر نسوز را پیشنهاد میدهید؟ هم در برابر رطوبت مقاوم باشد و هم مدرن

  • سلام دوست عزیز
   برای نمای ساختمانها در چنین مناطقی بیشتر از اجرهای نسوز و اجرهای لعابی استفاده میشه . میتوان روی اجرهای نسوز لعاب شفاف و یا بعد از اتمام کار ، از مواد اب گریز استفاده کرد . بسته به سلیقه مشتریان ، رنگهای مختلف از اجر نسوز در نمای ساختمان استفاده میشه. در حال حاضر ترکیب اجرهای نسوز سفید بصورت یک رنگ و یا ترکیب با سنگ مشکی و یا ترکیب آجر سفید با آجرهای نسوز طوسی و همچنین آجر سفید با آجر لعابی فیروزه ای و یا سبز کله غازی یک نمای زیبا و مدرن میتوانید برای ساختمان داشته باشید.
   سپاس از اینکه برای ما کامنت گذاشتید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید