انتخاب و خرید بهترین آجر سفال

انتخاب و خرید بهترین آجر سفال

اگر می خواهید در انتخاب و خرید بهترین آجر سفال دچار مشکل نشوید باید در مورد آجر سفال بیشتر بدانید . همان طور که می دانید مصالح ساختمانی نقش مهمی در ساخت و سازهای مدرن امروزی دارند . قدیمی ترین متریال در ساختمان سازی آجر است که یکی از کم هزین ترین و در دسترس ترین این مصالح است . یکی از انواع آجر اصفهان در ساخت و ساز آجر سفال می باشد که جزو پر کاربردترین مصالح ساختمانی می باشد .

آجر سفال اصفهان در انواع مختلف طرح و رنگ برای ساخت دیوارهای داخلی و خارجی ، پایه ها ، پارتیشن ها و سایر سازه های باربر استفاده می شود . آجر سفالی خوب را می توانید از آجراصفهان ملکیان به عنوان تامین کننده برتر انواع آجر در اصفهان تهیه کنید . قیمت آجر سفال در این مجموعه معتبر ، کاملا مناسب بوده زیرا به صورت مستقیم از کارخانه برای شما ارسال می گردد . لازم است بدانید تمام آجرهای مجموعه آجر اصفهان ملکیان با کیفیت عالی و در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال خواهد شد .

بهترین آجرهای سفالی را با قیمت ارزان بخرید

بهترین آجرهای سفالی شامل آجرهایی با رنگ کرم ، نارنجی ، قهوه ای و ماسه ای هستند . استفاده از آجر سفال در دیوار باعث ایجاد سادگی و زیبایی ظاهری آن می گردد . این محصول را می توانید با الگوهای دلنشین در ساخت دیوار و تیغه های جدا کننده استفاده کنید . بنابراین بهترین آجر سفالی ، اگرچه شکل ساده ای دارد ، اما فردیت خاص خود را نیز حفظ می کند .

آجر سفال به عنوان رایج ترین ، اساسی ترین و ضروری ترین مصالح در دسترس با قیمت مناسب برای ساخت خانه است . به همین دلیل کیفیت آن بسیار مهم می باشد . مواد اولیه همیشه جزو مهم ترین عامل کیفیت در آجرهای ساختمانی نقش مهمی دارد . آجر سفالی خریداری شده باید مرغوب و دارای خواص فیزیکی و شیمیایی باشند .

خرید بهترین آجر سفال
خرید بهترین آجر سفال – آجر اصفهان ملکیان – خرید رنگ بلوک‌های سفالی یکنواخت و سطح بدون ترک باشد

انواع آجر سفال در ابعاد مختلف

آجرهای سفالی اصفهان یکی از مهمترین عناصر مورد استفاده در ساختمان است .آجر سفال 20 سانتی از پر استفاده ترین آجرهای سفال برای دیوارچینی یا همان دیوارهای بیرونی به همراه آجر سفال 15 سانتی است . این آجرهای دارای سایز 20*20*20 و 20*20*15 هستند . البته در بازار ابعاد آجر سفال در حد یک الی دو سانتیمتر کوچکتر است .

همچنین برای دیواره های داخلی ابعاد آجر سفال به ابعاد تیغه های ۱۰ سانتی متر و ۸ سانتی متر توصیه می شود. اگر محدودیت فضایی داشته باشید می توانید از تیغه های سفالی به ابعاد ۷ سانتیمتر و یا حتی ۵.۵ سانتیمتر استفاده کنید . آجر های سفالی محصولی با کیفیت و مرغوب است که برای دیوارچینی ساختمان استفاده می شود و جایگزین مناسبی برای آجر لفتون ۵.۵ سانتیمتری است .

ویژگی های آجر سفال با کیفیت را بشناسید

خاک آجر سفال مرغوب باید فاقد سنگریزه ، سنگ ، مواد آل ، نمک و سایر مواد شیمیایی مضر باشد . یک آجر سفال با کیفیت باید دارای سطح مستطیلی و ساده باشد . اندازه یکنواخت ، دارای لبه های صاف و تیز بوده ، یک آجر نباید از تحمل 3 میلی متر در طول و تحمل 1.5 میلی متر در عرض و ارتفاع بیشتر باشد .

اندازه استاندارد آجر سفال 190 در 90 سانتیمتر است . هر چند که این ابعاد در مکان مختلف و سایر کشورها می تواند متفاوت باشد . شکل ظاهری آجر سفال خوب باید یکنواخت و دارای لبه هایی با زاویه راست باشد . البته ممکن آجر سفال هایی برای اهداف خاص به گونه ای متفاوت برش داده شود .

رنگ آجرهای سفال شامل قرمز ، سفید ، خاکستری ، قهوه ای ، بنفش ، آبی و مشکی به همراه برخی سایه های میانی است . ساختار شیمیایی خاک رس ، دمای کوره و شرایط جوی کوره در تعیین رنگ آجر سفالی بیشترین نقش را دارند .

آجرهای مرغوب باید به خوبی سوخته باشند و رنگ یکنواخت در سراسر بدنه آجر داشته باشند . آجرهایی که بیش از حد سوخته اند ، یکنواختی رنگ روی سطح و استحکام خود را از دست می دهند . در آجر سفالی خوب ، سایه های بسیار تیره قرمز روی آجرهای سوخته مشاهده می شود .

سطح و بافت در بهترین آجر سفالی از نظر کیفیت ، به گونه ای است که ملات به راحتی روی آن قرار می گیرد . سطح آجر سفال نباید خیلی صاف ريال دارای ترک خوردگی ، شکستگی ، سوراخ ، ینگریزه و توده آهک باشد .

مقاومت فشاری و سختی در آجرهای سفالی مرغوب در حدود 35 کیلوگرم بر سانتی متر است . سختی آجر سفال با یک تست ساده قابل تشخیص است . برای این کار ناخن خود را بر روی آجر بکشید نباید اثری روی سطح آجر باقی بماند .

جدیدترین مطالب بلاگ:

مسن تر

مرکز خرید آجر اصفهان

جدیدتر

بهترین رنگ آجر نمای داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید