6 ایده جذاب طراحی نمای ساختمان با آجر نسوز نما

6 ایده جذاب طراحی نمای ساختمان با آجر نسوز نما

6 ایده جذاب برای طراحی نما با آجر نسوز – آجر نسوز نما متریالی با دوام و عمر طولانی در نمای ساختمان‌ مسکونی می باشد . انواع آجر نسوز نما ، آجر اصفهان ملکیان در بین مصالح ساختمانی بسیار منعطف می باشد . با خرید و اجرای نمای نسوز از بین محصولات آجر نما نسوز فروشگاه آجر اصفهان ملکیان چشم هر بیننده ای را مجذوب نمای ساختمان خود نمائید . جایگاه آجر نسوز به دلیل ویژگی های خاصی که دارد در معماری مدرن امروزی بسیار ویژه است . برای داشتن رنگی جذاب در نمای آجر نسوز با انتخاب طرح مناسب نمایی بدون تاریخ مصرف و با دوام بالا داشته باشید .

همان طور که می دانید نمای خارجی ساختمان ها علاوه بر زیبا سازی محیط نشان دهنده هویت فرهنگی محل زندگی شما می باشد . پس با دقت و ظرافت و خرج کردن کمی سلیقه می توانید ترکیبات رنگی زیبایی خلق کنید . همچنین با چیدمان مناسب و متنوع نمای آجر نسوز منحصر به فردی را در ساختمان خود ایجاد نمائید .

 

6 ایده جذاب طراحی نما با آجر نسوز

 1. نمای ترکیبی سنگ و آجر نسوز
 2. تضاد و ترکیب رنگ‌های آجر نما نسوز
 3. قاب پنجره در نمای ساختمان آجر نسوز
 4. نحوه چیدمان آجر نسوز در ساختمان
 5. ترکیب کامپوزیت و آجر نمای نسوز
 6. ایده‌های ساخت باربیکیو با آجر نسوز نما

با توجه به تنوع در طرح و رنگ آجر نسوز می توان بی نهایت نمای زیبا و مدرن طراحی و اجرا کرد . حتما نیاز نیست با صرف هزینه های زیاد این کار را انجام دهید . فقط کافیست با الهام گرفتن از طرح های خلاقانه اجرا شده نمای مورد نظر خود را اجرا کنید . 

ترکیب نمای آجر نسوز و سنگ

ترکیب نمای آجر نسوز و سنگ فوق‌العاده زیبا و شیک می گردد . این نوع نمای ترکیبی از پرطرفدارترین طرح‌ها در معماری می‌باشد . برای داشتن نمایی بی نظیر پیشنهاد می کنیم هر دوی این مصالح را در کنار هم اجرا کنید . ساختمان های دارای معماری خمیده بهترین گزینه برای نما کردن به صورت ترکیب سنگ و آجر نسوز می باشد . زیرا یک رنگ بودن ساختمان جذابیت‌های ظاهری آن را ناپدید و نمایی تکراری را ایجاد می‌کند .

برای این نوع نما از رنگ های تیره آجر نسوز مانند مشکی قهوه ای یا قهوه ای تیره در قسمت‌های خمیده ساختمان استفاده می کنند . و در سایر قسمت ها که صاف هستند از سنگ با رنگ های روشن برای عمق بخشیدن به نما کمک می گیرند . با ترکیب نمای آجر نسوز و سنگ بی نهایت طرح‌های متنوع در سبک‌های رومی ، مدرن ، کلاسیک و… می‌توان خلق کرد .

 

ترکیب رنگ‌های متضاد آجر نما نسوز

برای خیره کننده شدن نمای خارجی از رنگ های نامتقارن یا ضد یکدیگر استفاده می کنند . البته برای این نوع طراحی نما باید نما و رنگ آجر نمای دیگر ساختمان های محال را نیز در نظر گرفت . از جمله رنگ‌های آجر نسوز نما که می‌تواند این تضاد خیره کننده را ایجاد کند ، مشکی ، قهوه‌ای و زرشکی می‌باشد . برای طراحی بالکن می توانید از ترکیب آجر نسوز مشکی با رنگ های سفید ، کرم یا شاموتی بهره ببرید . این سبک از طراحی نمای بالکن برای نمای ورودی ساختمان ، برجستگی‌ها و فرو رفتگی‌های کاربرد بیشتری دارد .

 

قاب پنجره در نمای ساختمان آجر نسوز اهمیت بالایی دارد

قاب پنجره و نحوه چیدمان آجر نسوز نما برای این قاب بسیار دارای اهمیت می‌باشد . به راحتی با چیدمانی متفاوت جچشم ها مجذوب نمای قاب پنجره ساختمان خود کنید . چیدمان های مختلف انواع آجر نما نسوز شامل موارد زیر است :

 • شبکه سوراخ دار
 • پوسته مواج
 • پوسته پیچ خورده
 • الگوهای وصله دار
 • فاصله گذاری مجزا

 

چیدمان متنوع آجر نسوز نما در ساختمان

 

با توجه با الگوهای چیدمان ذکر شده در بالا می توانید نمایی ویژه برای ساختمان ایجاد کنید . مثلا چیدمان با فاصله گذاری مجزا نمایی رنگی و زیبا را ایجاد می کند . البته بهتر است اگر این طرح را انتخاب می کنید از رنگ‌های متنوع پودر بندکشی متناسب با رنگ انواع آجر نما نسوز و یا مکمل آن استفاده کنید.

 

ترکیب مدرن کامپوزیت و آجر نسوز نما

ترکیب کامپوزیت و آجر نسوز یک الگوی مدرن و فوق العاده برای طراحی نما است . برای این ترکیب اصولا ورودی دو طرف ساختمان کامپوزیت می شود . سپس بالا و اطراف آن را آجر نسوز نما استفاده می کنند . با توجه به اینکه قیمت آجر نما نسوز مناسب تر شود بهترین گزینه ترکیب آن با نما کامپوزیت است . رنگ‌های قهوه‌ای ، مشکی و خاکستری آجر نما نسوز بهترین رنگ‌ها برای ترکیب با کامپوزیت هستند .

 

ساخت باربیکیو با آجر نسوز نما

برای داشتن یک مهمانی جذاب در باغ یا حیاط منزل داشتن باربیکیو بسیار مهم است . باربیکیو را می‌توانید در حالت‌های مختلف گرد (مناسب برای باغ و حیاط) ، مربع یا مستطیلی (مناسب بالکن و بالای پشت بام) بسازید .

مسن تر

نما سازی و کف سازی ساختمان با آجر نما نسوز

جدیدتر

فرصت تکرار نشدنی خرید آجر نما نسوز مستقیم و بدون واسطه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
ut vel, et, elit. elementum amet, Aliquam ipsum odio