کارخانه آجر

  مصرف آجر در ایران سابقه با ستانی دارد در نتیجه می توان گفت  که از گذشته بسیار دور در ایران کارخانه آجر شکل صنعتی وجود داشته و امروزه کارخانه های آجر به شکل مدرن و ماشینی به تولید آجر مشغول هستند در کارخانه آجر یا همان کوره آجر پری دادنی حرارت 900 درجه سانتیگراد بر روی خاک روس آب ذرات خاک روس شروع به خمیر شدن نموده بدنی طریقه دانه های شن و ماسه درون خشت به هم می چسبند و آجر تولید می شود .که معرفترین شهرها , آجر اصفهان است .** به زودی عکس های زیادی از کارخانه آجر داخل وب سایت قرار می دهیم . بیش از 10 سال است که محصولات کارخانه آجر را بهترین قیمت ارائه می دهیم . 

  معرفی کارخانه آجرها

   

  رمز توانایی آجر در خلق شگفت انگیز ترین ساختمان های تاریخ تناسبات آن نهفته است، زیبایی آجر چینی باعث شده که هم به صورت نما و داخل ساختمان بکار بگیرند و زیبایی خاصی به ساختمان ببخشند , آجر قابلیت های زیادی دارد , که با وجود چندین قرن هنوز از مد نرفته و هرچه نمای یک ساختمان آجر ساده تری کار کند آن ساختمان بهتر دیده می شود و زیبا تر است , یک ساختمان آجری جزئی از طبیعت است و هم آوایی آن را نه تنها برهم نمی زند بلکه رنگ و فرم بدیعی نیز به آن می بخشد .

  گروه بین المللی کارخانه آجر اصفهان  با وجود داشتن علامت استاندارد , با در دستور کار خود قراردادن توجه به کیفیت و کمیت محصول همواره تلاش می نماید بهترین محصول را برای همگان تولید کند.

  در حال حاضر محصولات این کارخانه علاوه بر پوشش دهی بازارهای داخلی با توجه به دارا بودن استاندارهای لازم به کشور هایی نظیر عراق ، ارمنستان ، ازبکستان ، روسیه، تاجیکستان و …. صادر می شود.

   

  در حال بروز رسانی وب سایت هستیم برای اطلاعات بیشتر با شماره 09138183136 تماس حاصل نمایید. 

  توضیحات مربوط به کارخانه 

  با خرید از کارخانه آجر می توانید. آجر و سفال را با کیفت عالی و به قیمت روز کارخانه خرید نمایید، این کار با خرید از وب سایت صنایع آجر و سفال اصفهان بریکو که در شهر اصفهان می باشد. و شرایط ارسال آجر به تمام نقاط اللخصوص جنوب کشورمان که نیاز زیادی به آجر های مرغوب هستند , بخاطر شرجی زیاد داریم. البته فرق ما با بقیه آجر فروشان بخاطر ارسال و نحوه ارسال می باشد. ما بیش از 8 سال است که در زمینه خدمات آجر فعالیت می کنیم . 

  فعالیت کارخانه آجر اصفهان به دلیل قدمت تاریخی این شهر و ساخت بناهای قدیمی به سالهای خیلی قبل برمی گردد , اما در حال حاضر کارخانه آجر اصفهان به صورت اتوماتیک و ماشینی مراحل ساخت آجر را انجام می دهند. اگر قصد خرید آجر اصفهان را دارید می توانید برای قیمت سفال و حتی قیمت آجر با ما تماس بگیرید . شماره تماس ثبث شده در بخش فوتر وب سایت 24 ساعاته پاسخ گو شما در رابطه با خرید انوع آجر به قیمت کارخانه آجر است . 

  اگر از تاریخچه آجر را مطالعه کرده باشید متوجه می شوید که اصفهان یکی از قدیمی ترین ارائه دهنده , انواع آجرها می باشد که می توانید از بخش قیمت سفال قیمت روز سفال را دریافت کنید . ما در بخش های مختلف وب سایت در مورد انواع آجر های که به چه شکل تولید می شوند را توضیح داده ایم . کارخانه آجر ما تولید کننده بهترین آجرها می باشد که نسبت به بقیه رقبا کمترین قیمت آجر را با کیفیت عالی انجام دهیم 

  در یک نوشته در وب سایت ما به معرفی کارخانه در اصفهان پرداختیم که در آن نوشته به تمام کارخانه هایی که در حال فعالیت هستند نام بردیم . وب سایت ما جهت بهبود آجر اصفهان بهترین خدمات را ارائه می دهد . 

  اکثریت مشتری های ما از بقیه نقاط ایران هستند . بخاطر کیفیت و خدمات عالی که ما نسبت به مکان ها داریم 

  عکس از کارخانه آجر

  عکس از کارخانه آجر

  عکس از کارخانه آجر

  به زودی عکس های بیشتر از خط تولید کارخانه برای شما به همراه توضیحات انتشار می کنیم 

  اگر پیش خود بگوید چرا باید ما را انتخاب کنید : ما با روش هایی که خودمان بلد هستیم انواع آجر ها را معرفی میکنیم که این آجر اصفهان مال کارخانه -X - (نام نمیبریم) و کیفیت و قیمت را ارائه می دهیم مشتری نسبت به دید خودش انتخاب می کنه 

  اخبار کوتاه کارخانه آجر

  گفته های رئیس اتحادیه فخاران در مورد قیمت آجر در کارخانه ها 

   

  رئیس اتحادیه فخاران در مورد قیمت آجرها  می گوید: آجر به صورت تنی عرضه می شود که تقریبا هر تن شامل 500 عدد آجر است و اگر به قیمت بخواهید حساب کنید هر آجر حدود 110 تومان قیمت خواهد داشت.

  وی با بیان اینکه قیمت مصوب سال های گذشته تنی 60 هزار تومان بوده است، ادامه می دهد: در حال حاضر بسیاری از کارخانه داران حاضر هستند زیر 20 تا 25 درصد قیمت تولیدی آجرها را بفروشند تا بتوانند امورات خود را بگذرانند.

  آجرهای نما به صورت دانه ای به فروش می رسند که قیمت آنها از 500 تومان شروع می شود. دلیل گرانی این آجرها نیز صاف و یکدست بودن آنها است.از آنجا که این آجرها برای روی کار و نما مصرف می شوند قیمت بالایی هم دارند اما آجرهای سفالی که برای ساختمان سازی و دیوارچینی از آنها استفاده می شود بین 200 تا 300 تومان قیمت دارند.

  حقوق کارگران کارخانه آجر چطور محاسبه می شود 

  منبع چی در رابطه با دستمزد فخاران می گوید: حقوق این کارگران مطابق مصوب شورای عالی کار است اما اگر به صورت کنتراتی کار کنند دیگر مزدی می شوند و کارمزد روزی 8 ساعت آنها دو برابر کارگران عادی خواهد بود.بسیار متفاوت هستند و هر کارخانه داری به هر نحوی کار گر جذب می کند . 

  فیلم کوتاهی

  فیلم کوتاهی

  فیلم کوتاهی